Panasonic-VRF-Klima-SistemleriPanasonic VRF Klima Sistemleri

Verimli, Kompakt ve Güçlü,Flexi Sistem Serisi – FS İç Üniteler, Çevre dostu, verimli ve kurulumu kolay. Kanal Tipi VRF Klima; Çevre dostu, verimli ve kurulumu kolay, yerden %26 tasarruf sağlama, sınırlı yüksekliğe sahip asma tavanlarda kolay kurulum sağlar.

Yeni Sirocco Fan: Yüksek performanslı, geniş çaplı fan. Hava akış yönü için hassas bir biçimde tasarlanmıştır. Yerden tasarruf sağlamanın püf noktası da budur. Aerodinamik şekil statik basıncı arttırır (yeni akış hızı ve hava dağıtımı), Geniş çaplı, yüksek verimli fan sarmalın ve fan sayısının azaltılmasıyla elde edilmiştir, Yüksek performanslı kasa, maksimum hava verimliliği sağlar. Yükseklik, alt kısmın genişletilmesiyle azaltılmıştır.

Kaset Tipi VRF Klima: Gelişmiş ünite tasarımı: Sınıfında birinci iç ünite, Seçilebilir hava akış hızı ve yönü, Sessiz çalışma, İsteğe uygun programlama. Kaset tipi üniteler yüksek teknolojili turbo fanla donatılmıştır. Yenilikçi pervane tasarımı daha yüksek hava hızı ve akış hızı sağlar. DC fan motor tam kontrol sağlar. Geleneksel bir motora kıyasla yaklaşık iki kat daha verimlidir ve rahat kullanım ve enerji tasarrufu sağlar. Aynı şekilde, iki iç ünitesini tek bir dış üniteye bağlayabilme imkanı da toplamda önemli ölçüde tasarruf anlamına gelir.
Gelişmiş hava giriş ve çıkışı. Yeni üç boyutlu pervane biçimi hava akışını stabilize eder. İç ısı eşanjörü ve fanın yerleşim düzeninin optimize edilmesi fan çapında artış sağlar.

Tavan Tipi VRF Klima: Sorunsuz montaj, Kolay kurulum, Küf önleyici uzun ömürlü hava filtresi, Geniş hava çıkış aralığı:70 derece düşey, 100 derece yatay, Çok yollu bağlantı: Üst sağdan, arka sağdan veya sağdan bağlantı mümkündür. Flexi Sistem Serisi – FS İnverter Teknolojisi, Daha kompakt, verimli ve montajı kolay. Panasonic klimalar her bakımdan en üst düzeyde tasarruf sağlar.

Flexi Sistem Serisi – FS İnverter: Bütün Panasonic FS İnverter serisi modellerde, gelişmiş enerji verimliliğiyle çalışmayı sağlayan DC İnverter tipi motor bulunur. Yerden tasarruf sağlayan tasarım Gelişmiş fanı sayesinde, dış ünitesini normal modellerin sığmayacağı küçük yerlere monte etmek mümkündür. Sessizlikten ödün vermeden, daha yüksek verimlilikle çalışır.Önceki dış ünitelerine göre 30cm (A) tasarruf sağlayan FS dış ünitesinin genişliği sadece 32cm’dir. Gelişmiş enerji verimliliğiyle çalışma sağlayan inverter.Yeni sessiz ve yüksek verimli tasarım işletme maliyetlerini azaltıyor.

Hiper Dalga İnverteri: FS serisi odayı hızla, ayarlı sıcaklığa kadar ısıtır ve bir yandan enerji verimliliği ve tasarrufu sağlarken diğer yandan da sıcaklığı konfor sınırları içerisinde tutar. Yüksek verimli kompresör;Güçlü bir neodim mıknatısı, motorun daha küçük olmasına yardımcı olur. Yeni çapraz fan; Yeni çapraz fandaki iyileştirmeler hava direncini en aza indirir.

Yeni İnverterli YL Dış Üniteler: Yeni ticari İnverter YL ürün dizisi; daha kompakt, montajı daha kolay ve daha yüksek performans. Yeni ticari İnverter YL ürünleri gerçek avantajlar sağlıyor. Daha kompakt dış üniteler, Artırılmış boru uzunluğu, Mevcut borular kullanılarak montaj. Bütün bu dış üniteler, düşük ve yüksek basınç kanallı, kaset ve tavan tiplerindeki iç ünitelerle mükemmel uyumludurlar.

Mevcut Tesislere Esnek Uyarlama: Panasonic bu özelliği sayesinde kendi ekipmanlarının mevcut bir sisteme uyarlanmasın sağlamaktadır. Bu basit uyumluluk tablosunu kullanarak ekipmanın farklı boru çaplarında nasıl çalışacağını kontrol edebilirsiniz. Çalışma aralığı, Üniteler, bina dışı sıcaklık derecesi aşırı düşük olduğunda bile soğutma için kullanılabilir. Bu durum kışın bile soğutma gerektiren yerler için idealdir.Verimlilik kaybı olmadan önemli yükseklik farklılıklarıyla montaj, Ek gaz şarjı olmadan maksimum boru uzunluğu 30 metre ve ek gaz şarjı ile 50 metre. 10/11 kata karşılık gelen 30 metre maksimum yükseklik farkı.Yeni dış üniteler, önceki ürün dizisine göre %40 daha küçüktür