Mitsubishi Electric VRF Klima Sistemleri

Kusursuz Bina Konfor Çözümleri: CITY MULTI VRF sistemleri konfor ve enerji tasarrufunda en yüksek seviyeyi sağlayan üstün nitelikli soğutma ve ısıtma çözümlerini sunmaktadır. Her bir bölge bağımsız olarak işler; farklı bölgeler eşzamanlı olarak, sessizce soğutulabilir veya ısıtılabilir ve CITY MULTI Kontrolleri Ağı (M-NET) aracılığıyla kumanda edilebilir.

Gelişmiş Bina Kontrolü: M-NET ile binanızdaki her bir bölge üzerinde emsalsiz bir kontrole sahip olacaksınız. TG-2000 yazılımının eklenmesiyle birlekte sistem, 2000′e kadar CITY MULTI bina iç ünitesine tek bir yerden kumanda etmenize olanak verecek şekilde genişletilebilir. TG-2000 yazılımı, kiracılara ayrı ayrı fatura kesilebilmesi için bina sahiplerine ve tesis yöneticilerine HVAC enerji tüketimini izleme imkânı sağlar.

Tasarım Esnekliği: Alanın ne kadar büyük, küçük veya alışılmadık olduğu fark etmeksizin her bir bina alanında üstün performans sağlanması için CITY MULTI bina konfor çözümlerinde modüler yaklaşım kullanılmaktadır. Kontroller ve bina içi ve dışı üniteler için çok sayıda seçenek size özel ihtiyaçlarınıza uygun bir yerleşim düzeni tasarlama imkânı vermektedir. Örneğin, tavan yükseklikleri artabilir, çünkü geniş kanallara ihtiyaç yoktur.

Kolay Kurulum ve Bakım: Modüler kurulum, tüm binanın kapatılmasına gerek kalmadan, sistemi kat veya bölge bazında entegre etmenize olanak sağlar. Bakım, bina dışı ünitenin tanısal ekranındaki dört basamaklı hata koduna göre ve diğer harika özelliklerle kolayca yapılabilmektedir.

Sessiz Performans: Üstün performans gösterirken, iç mekân ses seviyesi şartlarının karşılanmasına olanak sağlar. Sessiz bir ortam, okullar, kütüphaneler, hastaneler ve toplantı salonları için çok önemlidir.

Lossnay Ünitelerle Daha Sağlıklı Ortamlar: Egzoz havası üzerindeki ısı enerjisini geri kazanırken, ortama taze havanın girmesine olanak tanır. Bu sırada geri kazandığı enerjiyi taze havanın üzerine aktarır. Böylece daha konforlu ve hava kalitesi iyileştirilmiş ortamlar sağlar.

Güvenilir Performans: CITY MULTI sistemleri 20 yıldan uzun bir süredir dünya çapında kullanılmaktadır ve Mitsubishi Electric’in yenilik ve güvenilirlikten kaynaklanan şöhretine büyük katkıda bulunmuştur. Endüstri lideriyle çalışmanın verdiği iç rahatlığının keyfini çıkarın.

Uyarlanabilir Sistem Tasarımı: CITY MULTI bina çözümleri, ister yeni ister mevcut olsun, hemen hemen her türlü konut ve ticari bina projesine başarıyla kurulabilecek kadar esnektir. Bu esneklik binanın estetiğini korumanıza da yardımcı olur. Mevcut tasarım yazılımı uygun ekipmanın seçimine yardımcı olur ve hatta mühendislere ve mimarlara yardımcı olmak için AutoCAD ile entegre olur.