FJTherma-VRF-Klima-SistemleriFjTherma VRF Klima Sistemleri uzun borulama imkanı ile dış üniteden en son iç üniteye olan eşdeğer boru uzunluğu, 150 metre iç ve dış üniteler arasında ki maksimum kot farkı 50 metre olabilir. DC inverter digital kompresör serileri de dahil olmak üzere geniş bir dış ünite kapasite seçeneği sunulmaktadır. 0.5 derece aralığından hassas ısı kontrolü sağlanmaktadur.

Merkezi Kontrol Sistemi
Bir set merkezi kumanda 1024 adet iç ünite ile bağlı bulunan 64 iletişim modülünü kontrol edebilir. Tek cihaz kontrolünden bölge kontrolüne veya birleştirici kontrole kadar farklı ayarlamalar yapılabilir. Ayrıca iç ünite ayarlarını ve fonksiyonlar da kumanda edebilir.
*Bu sistem merkezi kumanda işlevi görebilir, tek cihaz kontrolü yapabilir yada tüm iç üniteleri bir arada kumanda edebilir.
*Hata kodu göstergesi online otomatik tanı, çalışma durumu göstergesi zaman ayarlayıcı, saat ve kendinden tanı fonksiyonu da dahil olmak üzere pek çok gösterge ve fonksiyon bulunmaktadır.
*Merkezi kumanda ve pek çok iletişim modülünden oluşan iletişim ağında uzunluğu 1000 metreye varan iletişim kablolaması yaplabilir.

VRF Sistem Dizyan Yazılımı: Model seçim yazılımı sayesinde kullanıcılar rahat bir ortamda istediği gibi projelerini dizayn edebilir, bakır boru ve ilave gaz şarjı miktarını hesaplayabilir.
Hata Tespit Yazılımı: Kullanıcılar sisteme ait tüm bilgileri kolayca edinebilir ve kayıt ederek analizlerine yön verebilirler.
Bina Otomasyon Sistemi: Ara yüzü sadece Fjtherma cihazlar için tasarlanmıştır. Donanımda Bina Otomasyon Sistem arayüzü ve çok fonksiyonlu ağ geçici, yazılımda ise standart iletişim protokolü ve bina yazılım otomasyonu bulunmaktadır. Binada bulunan diğer sistemler bina yönetim sistemi tarafından görüntülenebilir ve yönetilebilir.