0212 217 00 01

VRF İç Ünite Çeşitleri

VRF İç Ünite Çeşitleri

VRF Klima Sistemleri çok geniş kapasite ve modeldeki iç uniteleri ile her tür uygulamaya olanak sağlamaktadır. Tüm iç ünitelerin performansları maksimum düzeyde, ses seviyeleri düşük, hava debileri optimize edilmiştir. Küçük boyutları sayesinde montaj süresi ve maliyetleri düşürülmüştür. İç unite ürün gamına en son katılan, yeni duvar ve ince kanallı modeler, mükemmel bir ikilmlendirme yaratma ve kullanıcılarına en iyiyi ulaştırma taahüdünü teyid etmektedir. VRF Klima Sistemleri tüm kullanıcıların ihtiyaclarına cevap verecek mükemmel bir iklimlendirme ve konfor düzeyi sağlar.

Kompakt Kaset Tipi VRF İç Ünite; Küçük boyutları sayesinde (600 x 600 mm) kompakt kaset tipi iç ünite, tavan yüksekliğinin alçak olduğu yerlere mükemmel uyum sağlar. Tüm kapasitedeki iç üniteler aynı boyutlara sahiptir. Köşelerdeki ceplere kolay erişim bakımı ve montajı basitleştirir. İnce ve dikkat çekmeyen 30 mm’den daha küçük panel derinliği ile estetiğin ön planda tutulduğu alanlar için idealdir. TCC Link kontrol paneli hem sistemin kontrolünü esnek, hem de bakım ve servis işlemlerinin kolay olmasını sağlar.

Dört Yönlü Kaset Tipi VRF İç Ünite: Yenilenen hava akımı kontrolü ve yeni panel tasarımı sayesinde hava çıkışı etrafında tavanda oluşacak toz birikimini önler. Hem panjur hem de panel kolayca çıkarılabilir ve yıkanabilir.Tavan boşluğunun sınırlı olduğu alanlar için idealdir, yüksek kaldırma drenaj borusu (850 mm) özelliğine sahiptir. Panelin dört köşesindeki cepler sayesinde panelin arkasından ayar kontrollerine erişim mümkündür.Basitleştirilmiş çoklu kablo bağlantıları.

Çift Yönlü Kaset Tipi VRF İç Ünite;: 8 mm yüksekliğindeki tavan paneli ile ince tasarım. Düşük Ses Seviyesi: Sadece 30 dB(A) ile çalışır (2,2 – 5,6 kW arası). Eşsiz Hava Akış Kontrolü: Maksimum konfor için, hava akışı iki yönde dengelenir. Esnek Montaj: Yoğuşmalı drenaj pompası drenaj borusunun 500 mm yükselmesine olanak sağlar. İdeal İç Ortam Hava Kalitesi. Standart uzun ömürlü filtreler. Temiz hava girişi, Duran havanın tazelenmesini sağlar.

Tek Yönlü Kaset Tipi VRF İç Ünite;: Küçük hi-tech tasarım: 235 x 850 x 400 mm (2,2 – 3,6 arası). Esnek Montaj.Tavan boşluğunun sınırlı olduğu alanlar için idealdir, yüksek kaldırma drenaj borusu (350 mm) özelliğine sahiptir. Düşük Ses Seviyesi: Sadece 34 dB(A) ile çalışır (2,2 – 3,6 kW arası).

Standart Kanallı Tipi VRF İç Ünite;: Yer Tasaruflu Tasarım: Yüksekliği sadece 320 mm. Düşük Ses Seviyesi: Düşük fan hızı modunda, sadece 26 dB(A) ile çalışır. Esnek Montaj: Tavan boşluğu sınırlı olan alanlar için idealdir, yüksek kaldırma drenaj borusu özelliğine sahiptir (270 mm). Benzersiz hava dağılımı. İdeal İç Ortam Hava Kalitesi. Geniş filtre yelpazesi. Temiz hava girişi. Duran havanın tazelenmesini sağlar.

İnce Kanallı Tipi VRF İç Ünite;: Çok İnce Tasarım: Sadece 21 cm yükseklik ile daha kolay ve daha esnek montaj. Çok Düşük Gürültü Seviyesi: Sadece 24 dB(A) ile çalışır. Esnek Montaj: Tavan boşluğu sınırlı olan alanlar için idealdir, yüksek kaldırma drenaj borusu özelliğine sahiptir (850 mm). Odanın her yerinde mükemmel bir konfor: her türlü hava yayıcısı ile kullanılabilir. Gizli: Tavan boşluğuna gizli monte edilir, görünmez.

Yüksek Statik Basınçlı Kanallı Tip: Çok İnce Tasarım: Sadece 21 cm yükseklik ile daha kolay ve daha esnek montaj. Çok Düşük Gürültü Seviyesi: Sadece 24 dB(A) ile çalışır. Esnek Montaj: Tavan boşluğu sınırlı olan alanlar için idealdir, yüksek kaldırma drenaj borusu özelliğine sahiptir (850 mm). Odanın her yerinde mükemmel bir konfor: her türlü hava yayıcısı ile kullanılabilir. Gizli: Tavan boşluğuna gizli monte edilir, görünmez.

Tavan Tipi VRF İç Ünite;: Kolay ve Hızlı Montaj: Basitleştirilmiş ünite asma yöntemi. Alan Tasarruf Ünitesi: Tavan üzerinde boşluğun sınırlı olduğu alanlar için idealdir, yüksek kaldırma drenaj borusu (600 mm) özelliğine sahiptir. Optimum Panjur Kontrolü: Hava akımı açısı, sizin soğutma veya ısıtma ihtiyaçlarınıza göre otomatik olarak en uygun ayara geçer ve otomatik swing dönme modu ile odadaki tüm bölgelere ulaşır. Boru Esnekliği: Borulama 3 yönden yapılabilir (ünitenin üst, arka veya sağ tarafı). Tahliye borusu: 2 olasılık

Kompakt Duvar Tipi VRF İç Ünite;: Yeni Kompakt ve Modern Tasarım. Sadece 45 litre hacimle sınıfının en iyisi. Daha çekici tasarım için yeni yuvarlak şekil ve ızgara. Daha Hafif: 11kg (daha önceki modellerle karşılaştırıldığında, kendi muadillerinden % 40 daha hafiftir). Temiz Ünite: Panel ızgara ve filtre temizliği için kolayca çıkarılabilir. Düşük Ses Seviyesi: Sadece 29 dB(A) ile çalışır. Auto-swing özelliği vardır.

Duvar Tipi VRF İç Ünite;: Estetik ve Kompakt Tasarım. Yumuşak beyaz rengi ve yuvarlak tasarımı ile zarif. Derinlik: Sadece 210 mm. Yardımcı boruları ile montajı daha kolaydır. Boru Esnekliği: Borulama: 3 yönden yapılabilir (ünitenin üst, arka veya sağ tarafı).En Üst Derecede Konfor:Optimum hava dağılımı için 70° auto-swing özelliğine sahip panjur.

Döşeme Tipi – Kabinli VRF İç Ünite;: Optimum Borulama Esnekliği. Borulama: 4 yönden yapılabilir (ünitenin üst, arka, sol veya sağ tarafı). Drenaj Borusu: 4 yönden yapılabilir (ünitenin üst, arka, sol veya sağ tarafı). En Üst Derecede Konfor: Kullanıcının tercihlerine göre havanın yönü kolayca değiştirilebilir. Geniş montaj ayar seçimi. Kompakt Tasarım: Daha esnek montaj ve önemli yer tasarrufu için 630 x 950 x 230 mm.

Döşeme Tipi – Kabinsiz VRF İç Ünite;: Kompakt Tasarım, Yükseklik: Sadece 600 mm ile çevre duvarlara uygundur. Derinlik: Sadece 200 mm, zemin alanından almadan duvara monte edilebilir. Düşük Ses Seviyesi: Sadece 32 dB(A) ile çalışır. Kolay Bakım, Çıkarılabilir ayrılır ön panel. Ünitenin sağ tarafındaki drenaj tavasına kolay erişim.