0212 217 00 01

İhtiyacınıza Uygun İklimlendirme Sisteminin Tesbiti

İhtiyacınıza Uygun İklimlendirme Sisteminin Tesbiti

İklimlendirme sistemleri dendiğinde genellikla ısıtma, soğutma, ve havalandırma gereksinimlerini karşılayan sistemleri kastediyoruz. İklimlendirme sistemleri bir binanın projelendirme ve yapım sürecinde planlanıp kurulabileceği gibi inşaatı bitmiş binalarda da da kurulabilirler.

Diğer yandan tesis edilen sistemlerin bakımlarının düzenli, zamanında ve yetkililerce yapılması da işletim giderlerinin minumum düzeyde seyretmesini sağlayacaktır. Bu sayede enerji tasarrufu bakımından da istenilen sonuca ulaşılmış olacaktır.

Aya Grup olarak mükemmel ortamlar oluşturmak için hem kurumsal hem de bireysel kullanıcıların her ihtiyacına uygun sistemleri bünyemizde bulunduruyoruz. Bireysel klimalar, ısı pompaları, havalandırma sistemleri, VRF kima sistemleri, sürekli sıcak su çözümleri, hava perdeleri.. Gereksinimlerinize uygun sistemleri Aya Grup size uzman kadrosu ve deneyimiyle sunacaktır. Gelecek kuşaklara yaşanabilir bir çevre bırabilmek için, projelerimizde enerji verimliliği yüksek sistemleri tercih ediyoruz.